Astrologovo úterý 2.11.2021 – Štír a komunikace s ním

Jsou to tu teď náročné dny. Jako bychom se my i ostatní okolo nás uprostřed štíří sezóny probudili a začali vše řešit, hodně věcí se stává najednou důležitými a potřebujeme vědět, znát, určovat, mít jisto a zařízeno. Pochopitelně se to dá, ale ne vždy kvalitně a na místě. Tady je dobré podívat se symbolicky do protějšího znamení Býka a dát životu trochu odstupu, klidu a hlavně uvědomění, věci se nedějí tehdy kdy chceme a tak, jak si představujeme. přistupujeme-li ale k záležitostem poctivě, vše se v nějaké podobě nakonec stane.

Speciálně dnešek. Luna ve Vahách v trigonu se Saturnem ve Vodnáři. Zařídí nezaříditelné, pochopí, porozumí, zařadí se do fronty i do potřebné formy … ale jen když je dostatečně namotivovaná, přesvědčená a záležitosti, o kt. jde jsou vykomunikovány. Zdá se tedy, že je tu ideální den pro organizaci a plány všude tam, kde se počít s nějakou intelektuální aktivitou.

Odpoledne bude v akci i velký vzdušný trigon Luna – Saturn – Lilith, který může přinést pár omylů v komunikaci a nějaké blbé nápady v momentě, kdy se budeme snažit jednat podle vlastních přání, nikoli podle realistického očekávání věcí.

A určitě bychom neměli zapomenout na trigon Merkur – Pluto. Sice bude ve vzdušných znameních, tak nebude mít silný přímý vliv. Ale přesto se dají čekat rozhodná prohlášení, jednoznačná tvrzení, potřeby potvrdit vlastní představy v podobě pravidel či nastavení (si) života.
Vidíme, že štíří sezóna se začíná projevovat i ve sféře komunikace a že se objevuje potřeba i snaha se dohodnout. Tak věřme, že to zvládneme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...