Ondřej Habr: astrologova sobota 13.6.2020 – Hlubiny a pouště

Jak se vám žije v současných dnech? Je znát konflikt mezi rybími planetami (Mars a Neptun) a planetami Blíženeckými (Slunce a retrográdní Venuše). A stačí, aby vodní živel doplnil Merkur v Raku a Luna v Rybách a na silná vnitřní pnutí je zaděláno.

Jsou to neuchopitelné a nehmatatelné dny, minuty a okamžiky, ve kterých se setkáváme sami se sebou a je pro nás velmi těžké odlišovat a rozlišovat. A vůbec konat jakoukoliv praktickou nebo pragmatickou práci nebo začínat, otevírat a zahajovat. Není jednoduché se konkrétně a přesně vyjadřovat. Ale dá se jít více do hloubky. A to když je něco příjemné a hezké, dovedeme to prohloubit. A samozřejmě také v momentech nepříjemností si je pěkně rozšíříme a prohloubíme.

Jsou zkrátka dny, kdy si zřetelně uvědomujeme, že jsme jen figurky ve hře osudu. Pokud se věci dějí, nelze vědomě reagovat a procesy měnit. Ono se to po nás ani nechce. V podstatě je úkolem vnímat, pozorovat, sledovat dění a jeho kvality. Zařazovat si, třídit si, čistit si, uvědomovat si nakolik jsou vyšší plány v souladu s úmysly našimi. Není tak vhodný čas na to abychom něco zahajovali, domlouvali se či dokonce něco řešili. Není ani ideální čas pro vztahy, v konkrétních momentech vyplynou spodní proudy událostí a znejasní a zamlží cokoli. A jestli má osud plány na příští týden, ještě o nich nic nesdělil.

Je čas pozorovat, jak plyne čas. Nejspíš ho bude hodně a tak nic nyní nepromeškáme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...