Astrologovo úterý 2.2.2021 – Krátce a úderně

Luna ve Vahách, Slunce, Jupiter, Saturn, Venuše a Merkur ve Vodnáři. Nějaké planety také v Býku (Uran, Mars, Lilit).

Luna si bude notovat s vodnářskými planetami. Inspirace, nápady, elektrizování, zájem, vzrušení. Zkratka k cíli, porozumění beze slov. Ale také naštvání, kt. se umí účinně projevit. Kolektivní propojení. Skupinové akce. Společné nápady. Prométheovské činy vedoucí ke zlepšení stavu a situací. Gradující procesy nesené zájmem.

O to výrazněji bude znát bitva Vodnář – Býk. Troufnu si napsat, že převahu budou mít vodnářské barvy. Komplikované prohrává s jednoduchým, emoce s empatií, vysvětlování a obhajování (se) prohraje s činem a akcí. Bitva nebude samozřejmě dneškem dobojována. Jen si uvědomme velké pnutí v sobě, ve vztazích (mezi lidmi) i ve společnosti. Máloco je normální a na svém místě. Neptejme se proč. Nehledejme problém. Dělejme něco užitečného a navrhujme řešení, kt. by pomohla všem zainteresovaným.

Retro Merkur se rozjíždí. Vzpomínáme, vracíme se. K tomu, co se osvědčilo, k tomu, co musí přece fungovat. Hledáme jednoduchost. Příčí se nám zbytečné řeči. Tiše neexpandujeme a neexponujeme se. Naopak řešíme, jak sami co nejlépe zvládnout to, co nám osud naservíroval. Hledáme vnitřní zkratky jak si ulehčit život a práci. K dokonalosti to dotáhneme, pokud nám zbyde čas k lenošení, vodnářskou regenerací prostřednictvím pustého nicnedělání. Nebo zábavy, na kterou jsme se dřív nedokázali ani podívat. Smějme se a nebo aspoň hledejme k smíchu důvody. Vraťme se s porozuměním tam, kde jsme to měli těžké. Úsměv, a to i ten vnitřní, ten možná nejlépe, boří zdi.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...