Astrologovo úterý 20.9.2022 – Průlom

Doba dějinných nebo aspoň malých zvratů je tu. Je pravděpodobné, že tenzi posledních dnů se pokusíme řešit radikálním způsobem. Můžeme strádat citově nebo sociálně, můžeme mít pocit, že svět nefunguje tak, jak bychom si představovali. A právě takový rozpor mezi přáními a realitou bude dneska docela dobře znát.

Najdeme Venuši v trigonu s Uranem a uprostřed nich bude Lilith. Půjdeme tedy za svými přáními, často těmi, která máme uložená tak hluboko v sobě, že jsme se s nimi nemohli seznámit. Venuše i Uran jsou v zemských znameních a tak nepůjde jen o řeči, ale o konkrétní řešení.

Jako páka zapůsobí opozice Merkuru s Jupiterem. Poznáme tlaky, jež na nás působí, pokusíme se o komunikaci a dialog ve snaze ještě něco probrat. Může to být ale alibi kryjící to, co toužíme udělat.
Odpolední opozice Luna – Pluto může vytvořit dostatečné motivace k tomu, abychom se podívali na zoubek svým problémům – a nebo navždy mlčeli.

Znáte to, astrologové mají potřebu lehce přehánět. Tak si odmyslete 50 procent řečeného a představte si, že budeme mít víc razance v chování, budeme chtít jednat, ale jen s omezenou trpělivostí, budeme se bát řešení na jedné straně, ale neřešených situací na straně druhé o něco víc a budem jednat víc než jindy emotivně. Konstelace úterku tak mají ambice nás vytáhnout z bryndy, ale také vytvořit mnoho vedlejších efektů, které bude potřeba uklidňovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...