Astrologovo úterý 21.11.2023 – Tlaky a možnosti

Večer v pondělí nemusel být fajn, Luna se Saturnem v Rybách v opozici s Lilith nechutně bilancovaly a dostavily se tíživé momenty. Mohli jsme si připadat přetíženi a ptali se po příčinách.
Dnešní Luna v Rybách se dostaví s hloubkami v prožívání a s podivnostmi v událostech. Nečekejme odpovědi, spíš další dotazy.

Racionálně se toho moc nevyřeší a přesto se leccos uzavře. Dozní, odezní, uvolní se. První momenty a podněty mohly právě přijít v pondělí večer.

Je znát vrchol štíří sezóny, kdy v sextilu s Plutem jsou Slunce a Mars. Vidíme tak v řadě situací dost do hloubky, doslova hledíme osudu do karet a asi se po nás, jak tušíme, chce rozhodný nebo aspoň jakýkoliv odpovídající krok.

Máme tak svůj osud ve vlastních rukou, v těch, ve kterých držíme otěže. Malý krok, jednoduchý pokyn, pár slov a můžeme za chvíli být klidnější a dáme do souladu svůj život s tím, jaký by měl být.
Ještě se podívejme na trigon Merkur – Chiron v ohnivých znemeních. Ukazuje se tak, že můžeme leccos nepovedeného z minula uvést na pravou míru, zlepšit, upravit, opravit.

Zdá se, že přetížení potrvá a že máme ale také možnost mnohé v životě zlepšit. Jen pro to ausgerechnet dnes musíme udělat příslušné kroky.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...