Astrologovo úterý 23.11.2021 – Vodní den

Velký vodní trigon Mars – Neptun – Luna nás přenese do zcela jiného světa. Na povrch vylezla témata jako je cit, vnímání věci, vnitřní svět, ale i rodina a její nastavení. Mars v rámci této trojice dává příležitost vším zmíněným pohnout a projevit svou vůli. Citová sféra coby motivace k praktickým záležitostem bude určovat, co se bude dít. My jako takoví zpomalíme a zahodíme na chvíli stranou potřeby bojovat a vymezovat se ve světě kolem nás.

Den je vhodný také pro odpočinek a meditace. Nemusí ovšem být dva krát příjemný ve chvílích, kdy budeme nesvítí a nahlodaní pochybení a nejistotami. Tedy můžeme lehce propadnout trudnomyslnosti a točit se v obavách, kt. budou malovat naše představy. Také se projeví nedokončená témata, vyzvou nás k uzavření. Z minula výpravou v hlubinách schované strachy a tísně, které budou spolu bojovat o naši duši. Uvidíme, kolik ji vybojují na nás.

Během dne se vytvoří i dvě konfigurace Draka, jedna s vrcholem ve Venuši, druhá v Plutu. Budou tu tak dva stěžejní úkoly. Najít rovnováhu mezi tím, co cítíme a tím, co skutečně děláme. Aspekt Luny s Plutem nás vyzývá k tomu, abychom si dovolili cokoliv z toho, co chceme udělat. Druhé zadání bude zdánlivě jednodušší a bude se týkat odmítnutí, jež v našich životech vnímáme. Měli bychom si uvědomit, že v takových chvílích nejednáme autenticky, ale podle vzorů a předloh, jež možná už neplatí. Na ně ukáže opozice Luny a Venuše. Den tak nebude dva krát jednoduchý a bude nutit k rozhodnutím, která bychom neměli odmítat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...