Astrologovo úterý 24.11.2020 – Práce pro Nebojsy

Neztrácejme naději. Včerejší den mohl přinést podivné příběhy, kt. nás konfrontovaly s vlastními strachy. Ty začaly vylézat z děr a obsazovat místa, kde normálně bdí naše soudnost se smyslem pro realitu a udržují nás v mantinelech přirozených reakcí na to, co přichází. Aktuálně najdeme Venuši ve Štíru v opozici s Lilit v Býku. Každému z nás se tato konstelace i dnes může zjevit tak, že se nám před očima promítnou největší obavy.

Krom toho, že můžeme použít smysl pro realitu, soudnost a příčetnost a oddělit lehce skutečný svět od fikce, můžeme být i drsnější a říci si No ať! Ať si na mně svět nachystá to, čeho se bojím, já to ustojím. Možná právě tato opozice v nás mám vyvolat podobně jako očkování schopnost reagovat a pak se snad možná teprve hroutit pod tíhou emocí z obav.
Nejspíš si máme uvědomit, že jsme tvůrci vlastního světa a že se nemáme nechat zastrašit projekcemi. Takovými, jež si dosazujeme do chování lidí kolem (a které se nám nelíbí), takovými, kt. poukazují na naši neschopnost a nedostatečnost. Možná se i s nimi máme naučit žít. Nejspíš je zapotřebí je přijmout právě proto, abychom se mohli konkrétně zlepšit a vyvíjet se obecně.

Vyslovím tu kacířskou myšlenku. Slunce se dostává ve Střelci do příznivého aspektu s beraním Chironem a tak je tu šance chytit se iniciativy a napravovat to, co se pokazilo. Někdo se toho určitě chopí a prokáže Nebojsu v sobě. Úspěch takových akcí asi bude dost záviset na čistotě jednání a nezištnosti konání. Tak hodně štěstí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...