Astrologův pátek 10.6.2022 – Tlak, atmosféra a ctnosti

V hlavní roli je trigon Pluto v Kozorohu a Merkur v Býku. Téma důležité nejen pro Býky a Kozorohy, ale pro všechny, co mají planety v těchto znameních. Tlak roste a atmosféra houstne. Zdá se, že některé situace nemají jiné, než to viditelné a prosazované, případně protežované řešení. Nemusíme ale plnit zadání a dělat to, co se od nás očekává, aspekty dneška nám v tom velmi pomohou. Dokonce lze v procesu, v diskusi, ve hře, prostě když se něco bude dít, řešit nebo rozebírat nově nastavit pravidla a reflektovat na to, co nabízejí zúčastnění. Je den na vytýčení nových pravidel hry. A ta budou vždy odrazem našeho fyzického i psychického stavu a intelektuální připravenosti.

Kromě aspektu number one tu máme ještě velký vzdušný trigon v sestavě Luna va Vahách, Saturn ve Vodnáři a Slunce v Blížencích. Dostává se nám do rukou mocný nástroj k tomu, aby se leccos vyřešilo. Řekněme si to tak, procesy budou chtít, aby byly řešeny a budou vyžadovat nějaká rozumná a hlavně vstřícná prohlášení a hlavně závěry. Ve své velkomyslnosti tedy se neuzavírejme naději pro všechny zúčastněné a hleďme zařídit to, aby každý aspoň trochu vyhrál. Jejich vítězství budou v těchto chvílích i vítězstvími našimi. A budoucnost to samozřejmě bude sledovat, nemusíme s ní počítat, ale jednou nás za takovýhle citlivý, vstřícný, empatický a laskavý přístup odmění.

Mars v konjunkci s Chironem v Beranu budou tvořit spolu s Lunou pomyslnou příčku konfigurace Draka. A tak je tady čas, ve kt. lze citlivě a nesmírně prakticky vyřešit to, co jsme pokaňhali a jinak zkazili. Jako protiváha se očekává upřímnost. No, zdá se, že ctnosti obecně budou v kurzu, může za to samozřejmě naplňující se konjunkce Marsu s Beranem. Dají nám totiž možnost zachovat se autenticky a jasně mířit na branku.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...