Astrologovo úterý 31.1.2023 – Neklid

Měsíc končíme s Lunou v Blížencích. Symbolicky tak vidíme, že věci i události jsou v pohybu. Pomalu konci i témata loňského roku. Mnoho z loňska je buď vyřešeno, zodpovězeno nebo uzavřeno. Čeká se jen ještě na to, až Mars a Merkur vyjdou ze svého stínu, abychom mohli uzavřít i jejich témata. U Marsu se řeší ještě to, co probíhalo od cca 30.8. a u Merkuru záležitosti od cca 10.12. Ještě si tedy budeme muset počkat, nakolik dokážeme do svého života integrovat změny, které tyto planety a jejich významná období retrogradity přinesly.

S Lunou v Blížencích žijeme malé drobné změny. Zasahují asi tak jako počasí do každodenního chování a v součtu ovlivňují to, jak přijímáme a dal posílám události. Aktuální kvinkux Mars – Merkur nás nutí přemýšlet a mluvit, vidět věci v pohybu. Nečekejme ani od dnešního dne stabilitu. Naopak využijme této nestability ve vlastní prospěch a prosazujme potřebné změny v pořádcích.

Slunce najdeme v sextilu s Chironem, den a jeho projevy budou uspěchané, nervosní, lidé a jejich nápady nestabilní. Budeme se potřebovat zachovat podle zkušeností, dáme jim přednost před inovací. Malou domů čekejme i tam, kde bychom měli projevit vlastní aktivitu. Ba druhou stranu je tu příležitost pro smíření (se) a pro nalezení cesty ve složitější situaci. Proto se doporučuje zpomalit.
Zdá se, že dnešek je tu na to, abychom se vyladili, uklidnili a po předchozích změnách opět našli svou pozici i roli.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...