Astrologovo úterý 31.5.2022 – Na cestě k jistotě

Od včerejšího novu v Blížencích jedeme fakticky odznovu. Jestli od začátku stejně nebo zda po jiné trase s jiným nastavením, to už záleží na každém z nás. Novoluní je vždy znakem konce i začátku a pokud proběhne v Blížencích, týká se postojů, postupů, přístupů a vnímání událostí.

Blíženci jsou i patrony sdělení, informací, sdílení, komunikace a všech možných pohybů. Zdá se, že těchto kratochvílí jsme si včera užili celkem dost. Jejich množství a závažnost ukazovaly na to, kde a v jakém rozsahu máme v těchto sférách dluh nebo přebytek.

Dnešek bude v tomto směru pohybů a sdílení podobný. Jen Mars se dostane do kvadratury s Lilith a tak budeme nejen chtít mluvit, ale také chtít komunikaci doprovodit nějakou akcí. Tady je potřeba si říci, že většina z návrhů, ať vlastních nápadů nebo cizích podnětů je jen projevem nedostatku tam, kde se cítíme nevyslyšeni nebo kde vnímáme to, že nejsme zcela přijati. Skutečná potřeba tady bude nízká.

Luna nabíhá do trigonu se Saturnem a tak pod většinou z toho, co si budeme myslet a co bude motivovat naše kroky, se najde serióznost, vytrvalost a tah na branku. Budeme také chtít vidět výsledky, znát pravdu, vidět řešení a nabýt jistoty, čemuž se může střízlivě uvažující člověk potichu smát. Ale je více než v pořádku, že se o věcech mluví a že se záležitosti s patřičným důrazem řeší, v takových chvílích se k řešením a jistotám posouváme.

Dnešní aspekty ukazují tedy na to, že vážně hledáme stabilitu i cesty, kt. by nás k ní dovedly. Zatím ještě nejsme tak daleko, abychom volali hurá, ale můžeme vidět, že se přibližujeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...