Astrologova sobota 24.7.202 – Úplněk ve vodnáři

Úplněk přichází ve správnou chvíli. Předchozími dny, respektive jejich událostmi jsme pořádně nastaveni a naladěni tak, abychom dokázali řešit poctivě a dobře míněné základní otázky života. Doléhají na nás různé tlaky, vidíme před sebou možnosti. Během úplňku ve Vodnáři se neřeší prkotiny. Tady se nás osud jasně ptá, zda rozumíme svým zadáním a jak budeme dál postupovat. Pozor, není to o plánech, ale o vizích, představách a o tom, kudy a jak se dál vydáme.
V rozporu (konfliktu) mohou často být emoce a rozum. Každé nás může vést jiným směrech. Můžeme být unaveni lavírováním, vyvažováním, děláním něčeho kvůli něčemu. Něčemu, co možná nepotřebujeme. Prostřednictvím událostí dneška k nám nepřijde změna. Jen nás třeba při vzpomínce něco chytne za srdce, v hovoru se myšlenka dotkne, v diskuzi přijde nápad, ve snu zajímavý obraz, z papíru knihy vyskočí myšlenka, na monitoru se objeví věta. A už nám to zapadne, zacvakne a bude to jasné jako poledne na rovníku. Zjistíme, že předchozí dny nešlo nic a nyní by možná šlo všechno.

Úplněk bude po půl páté nad ránem a tak se probudíme už do světa, ve kt. nám to, co nás bude těšit a bavit půjde samo. Otravné budou zjevné nutnosti i zdánlivé povinnosti. Úplněk takřka vždy přichází s emocemi. Na nás je zúčastnit se, projevit se a přitom se nenechat ovládnout.

Do úplňkové hry se motá i Lilith a Jupiter, ve vzduchu jsou obavy z další cesty dopředu. Není jasné, jak se zachová okolí, bojíme se, zda neztratíme podporu a kontakt. Nejspíš je i potřeba hodně záležitostí projít a probrat. Minulé období přineslo celou řadu záležitostí, které chtějí čas na to, aby se o nich mluvilo. A tak samozřejmě platí, že když chceme něco vědět, musíme se o tom nějakou chvíli bavit. nemůžeme být solitéry, sílu najdeme ve spolupráci.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...