Astrologovo úterý 6.4.2021 – Aktivita

Luna bude dnes ve Vodnáři a bude určovat dění. Luna je spojená s cítěním, prožíváním, tématy rodiny, ale také i s vnitřním dialogem, náladami a pocity. Dnes nám bude dodávat odvahu, našim činnostem průbojnost, nápadům neotřelost. Celý den by se mohl nést na vlně lehké radosti, asi takové jako když stoupají bublinky v šumivém vínu. Luna totiž se sejde se Saturnem, v sextilu budou mít Slunce v Beranu a v dalším příznivém aspektu, v trigonu zase Mars v Blížencích. Věřme, že stagnace a bloudění hlubinami je již minulostí.

Přítomností je neklid, pohyb, potřeba jít uskutečňovat plány a myšlenky. V Býku je v kvadratuře Uran a tak se chvíli můžeme cítit jako papiňák. Uran v Býku má totiž tisíc dobrých rad ohledně toho, jak by se dalo dělat něco jinak než chceme. A má to tak nějak fundovaně podložené a idejemi podšprcnuté. A nám nezbývá než jeden argument po druhém vyvracet, dávat najevo vlastní důležitost, nebát se odmítnání a být lehce nad věcí. Pokud se nepovedem, lze zabřednout velmi rychle do konverzací, kt. nebudou končit a budou se motat kolem teoretických možností. A my přece tak moc chceme dělat něco konkrétního! Už konečně.

Venuše s Marsem mají dneska přesný sextil. Ten je podporující, otevírá naše možnosti si v sobě pěkně srovnat věci, říct to, co je třeba a udělat to, co je v dané situaci nejlepší. Podpora nepřijde ale sama, musíme se aspoň trochu snažit. Občas udělat první krok v podobě návrhu, nápadu, iniciace. Pak se budou teprve věci dít.

Dnešní den bude aktivní a vypadá to, že se v rámci svých bojů popereme s našimi strachy a běsy. Budeme hledat a věřím, že i nacházet další cestu v našich procesech a životech. Budeme docela spontánní, ale budeme umět i taktizovat a hledat nejlepší možnosti a podmínky. V řadě situací snadno najdeme zkratky a také poznáme překážky a snad i cestu přes ně.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...