Ondřej Habr: astrologova sobota 9.5.2020 – Velký výběr

Máme tu Venuši v Blížencích v opozici s Lunou ve Střelci a Merkur nabíhající do trigonu s Jupiterem v Kozorohu a kvadrátu s Marsem ve Vodnáři.

Ten den tak bude mít pro každého jinou tvář. Nerozhodné bude směřovat k hledání řešení. Nepříznivé aspekty ukazují na to, že se zužuje manévrovací prostor. Jupiter s Merkurem naopak otevírají možnosti a dávají šance řešit vše s odvahou, velkoryse a s nadšením.

Těm, kdož usilují, se dostane naděje, Merkur s Jupiterem mluví o tom, že není ještě vše ztraceno. Naopak, očekávají se velká slova, improvizace a to, že najdeme porozumění. Je tu i příležitost začít nové stabilní projekty a rozběhnout sympatické procesy. I když neděle bude v tomto směru o chlup lepší.

Pro ty, kdož vaří z vody poskytne dnešek dost příležitostí k tomu, aby vymysleli něco opravdu smysluplného a zachrání je od trapného selhání.

Den bude podporovat i idealisty, kvadratura Marsu s Merkurem je spojená s velkými vizemi. Pod vlivem tohoto aspektu se mnohé složité bude zdát jednodušším a leccos vzdáleného bližším. Nicméně za několik dní bude potřeba stejně zaplatit účty. A tak se na dnešní dění raději podívejme kritickým okem. Je tu příležitost oddělit pravdu od lži, iluzi od skutečnosti a domněnky od reality. Když toto dovedeme přijmout, není to pohroma, je to jen příležitost k tomu, aby se zjednodušilo dění a život. Možná pak nebudeme tolik upnuti na jednu možnost a jediné možné se nabízející řešení.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...