Astrologovo úterý po úplňku 28.11.2023 – Odjíždíme, přicházíme, fabulujeme, jednáme seriozně

Jak se vám žil a trávil včerejší úplněk? Slunce ve Střelci se dostalo do opozice s Lunou v Blížencích. Tématem tak byl pohyb, změny, přetlačování. Události pokračují samozřejmě dál setrvačností po úplňku a tak i dnes se konfrontujeme s názory, představami, lidmi a jejich výkřiky. Spektrum problematiky je velmi široké, od potlačování sebe sama a vlastních představ po pocity, v nichž jsou všichni kolem nás blbci.
Tak přetlačovat ani nadávat bychom neměli, stojí za to se podívat na to, kdo je kolem nás, s kým se stýkáme, komunikujeme a kterým to probíhá způsobem. Je šance uvědomit si kixy ve vztazích s lidmi i leccos na nich (vztazích tedy hlavně) napravit. Možná klasicky když se dostaneme do úzkých, zjistíme kdo a čím je pro nás cenný.

V těchto dnech se také manifestují potřeby něco změnit, často se tak děje na úseku práce a zaměstnání, ale i bydlení a vztahů s lidmi. Volání a touha po změně jsou silné. Pokud do několika dnů neuskutečníme ve směru toho, po čem my a zejména naše nitro voláme, nestane se nic a náš křik bude podobný ve svých výsledcích plácnutím do vody. Takže jestli odjíždíme, přicházíme a měníme se, dejme to najevo!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...