Astrologův čtvrtek 10.9.2020 – Mars se otáčí: Nestandardní akce

Mars se na 29. stupni Berana otáčí a bude do 15. listopadu retrográdní. Vrátí se zpět až na 15. stupeň Berana a doslova nás donutí se zamyslet nad vlastní silou a aktivitou.

Zejména začátek bude zajímavý. V čase kolem otočky zjistíme, že jsme na vše důležité sami a že si vše, co v životě potřebujeme, musíme vybojovat. Nedostaneme nic bez práce. Ani podporu. Vyjdou na povrch skryté úmysly, což nemusí být na škodu. Zjišťuje se také, na co se koncentrujeme. Možná jsme se příliš soustředili na jedno téma a ostatní důležité oblasti nám unikly. Znovu vidíme další krásy světa i možnosti realizace.
Kolizní budou první dny, kdy budeme muset přijmout nestandardní akce okolí i třeba naše reakce. Bude dobré si uvědomit, kdo jsme my a jak nás ovlivňuje naše vůle.
Často se totiž dostávám e do rozporů. Naše plány nemusejí odpovídat tomu, jak žijeme. Naše přesvědčení o nás nemusí korespondovat s realizací. Od života samozřejmě nedostáváme to, co odpovídá vizím, ale to, co odpovídá našim projevům. Tak jsme nespokojeni a viníme svět i ty kolem nás. Přitom potíž je tam, kde nejsme sami sebou.
Proč o tom píšu, je aktuálně období, dnes a několik dalších dnů, kdy máme šanci tyto popsané rozpory cítit i vidět. A buď nyní nebo během následujících měsíců až do konce roku bude šance něco podniknout proto, abychom mohli být spokojenější a náš život naplněnější.
Po době bezčasí posledních dnů a týdnů se začíná něco dít. Přicházejí vymezení. Vůči požadavkům je potřeba se vymezit prostřednictvím vlastní aktivity a plánů. řada procesů se mění a otáčí. Není přínosné trpně čekat, co kde spadne a bude povoleno. Naopak je nutné mít iniciativu. Samozřejmě jen tam, kde jsme vyladěni, průzkum bojem nedává smysl.

Kdekdo může mít aktuálně pocit, že s ním život mává. Zaměřme se na konkrétní problémy, pojmenujme potíže a nebojme se přesně ukázat, i kdyby to byly naše nedostatky. Je na to totiž ta správná doba.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...