Astrologův čtvrtek 18.3.2021 – Pod hladinou

Venuše se Sluncem v sextilu s Plutem. Přání vyplouvají na povrch. V řadě případů se nelze přetvařovat. V řadě případů nelze nevyhovět. V první řadě bychom měli vyhovět sami sobě. S Plutem je v trigonu i Luna v Býku. Zdá se, že se na čas opět vyznáme ve svých citech. Můžeme je dobře dát najevo.

Rybí doba, ve které máme v tomto znamení Slunce, Neptun, Venuši i Merkur, nás zaplavuje emocemi, hlubokými vjemy. Zaplavuje nás, zahlcuje. V řadě případů nemáme moc šancí vymyslet něco nového a podniknout něco razantního. Plyneme s dobou, plaveme v situacích. Sledujme proud a směrujme ho tam, kam potřebujeme.

Mohl by nás zajímat další sextil, tentokrát Marsu s Chironem. Je tu šance podívat se na svá traumata, bolesti a strachy. Je příležitost se jimi zabývat, řešit je. Vidíme, že velkým lékem je slovo a pomocí to, že si věci probereme. Můžeme se vracet k tomu, co se stalo dříve a zkusit opravit problematické vztahy, konfliktní procesy často plynoucí z nejasností, z toho, že nebyl čas a ani příležitost.

Dnešní den příliš nevybočuje z řady předchozích. Jen vlivem aspektů z Býka a Kozoroha se potápíme poněkud hlouběji než jindy, pohybujeme se pod čarou ponoru. Nelze se dobře soustředit. Lze ale vzpomínat, vracet se k tomu, co je podstatné, motivovat, naladit se. Den přeje také umělecké práci, hlubším setkáním. Můžeme pracovat na očistě, na uklidnění, na stabilizaci.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...