Astrologův čtvrtek 26.11.2020 – Gravitace

Takový terapeutický den. Slunce s Chironem v příznivém trigonu vybízejí k citlivému jednání. K opravě nepovedených momentů. K vysvětlení motivů a naznačení cest a úmyslů. Nezapomeňme i na druhou stránku Chironu, tedy setkání s bolestí. Každá změna aspoň trochu bolí. Je třeba změnit cesty, po kt. chodíme. Je tu i mentorský projev Chironu jako léčitele. Je dobré se naladit na ty kolem nás a požádat o pomoc nebo radu. Je vhodné radu nebo podporu poskytnout.

Luna v Beranu v kvadratuře s kolektivními planetami na konci Kozoroha. Zjistíme, že leccos nedáváme. Že jsme unaveni a na pokraji sil. Nepříjemnosti se sofistikovaně opakují a my se točíme v kruhu. Hledáme místo a směr, kde ten kruh přesekneme. Pohybujeme se na úrovni citů a vnímání (Luna) a kolektivních planet (společenská pravidla, zdánlivé nutnosti, neopodstatněné hranice a pokyny). Je třeba přestat bezmezně věřit. Je vhodné si prověřit. Ptát se, zjišťovat. Podívat se na všechno z jiného úhlu pohledu. Nebuďme zajatci vlastních obav, které nás stahují k určitým bodům přitažlivosti, v nichž se zastavujeme.

Beraní Luna i se sílícím Marsem nám jednoznačně ukazují na to, že od našich problémů nás nedovede oddělit nic jiného než my sami a naše akce. Pokud nám to nedojde tento měsíc, je dost možné, že se tak stane při příští zkušenosti, při následujícím setkání Marse a Luny 23/12.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...