Astrologův čtvrtek 3.12.2020 – Konkurz na život

Některý den se aspekty naskládají tak, že pro sebe cítíme velkou podporu. A zároveň vnímáme, že jsme tlačeni do určitých akcí. Už je nelze odkládat. A nejsou to záležitosti ledajaké, ale takové, na kt. nám krutě záleží. V tu chvíli se domníváme, že změní náš život. Někdy se to i potvrdí.

Máme Lunu v Raku a tak automaticky jedeme o patro níž než obvykle řešíme každodenní záležitosti. Každá má svůj hlubší podtext.

Račí Luna dnes vytváří příznivý velký vodní trigon s Neptunem v Rybách a Venuší ve Štíru. City a emoce jsou pod kontrolou. Citlivě, ale rozhodně dovedeme postupovat a dělat to, co je potřeba. Jednáme v rukavičkách a zároveň terapeuticky. Nic nenaznačujeme, dáváme vše pěkně najevo. Dovedeme být otevření a v souvislosti s dalšími podpůrnými aspekty, o nichž budeme psát za chvíli, se dovedeme i přizpůsobit, vyladit, uvědomit si.
Merkur je ve Střelci nový, je v trigonu s Chironem, můžeme tedy zahájit nové etapy života s ohledem na nové pohledy na něj jako takový. Venuše s Neptunem nám nedovolí udělat něco, co by narušovalo harmonii vztahů, vyladění a koneckonců i vesmíru. A trigon v ohnivých znameních Slunce s Marsem zajistí to, že se potřebné bude dít. Bude tak probíhat velkoryse, otevřeně a důstojně, to kvůli Slunci ve Střelci.
 
Budeme dnes předstupovat sami před sebe a plnit vlastní zadání, ta, která jsme si dali už dávno, možná na začátku roku, možná i o něco dříve. Uvidíme, jak budeme sami se sebou spokojeni. Budou na nás sice svítit světla ramp, ale budeme rovněž cítit podporu obecenstva.
 
Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...