Atrium Flora opět otevřelo obchody, hlídá se počet zákazníků a hygienická opatření

Díky postupnému uvolňování protiepidemických opatření se dne 3. prosince znovu otevřely všechny obchody obchodního centra Atrium Flora. I přesto, že se situace v Praze zlepšuje, bude nadále nutné dodržovat zvýšená hygienická opatření. Očekávaný předvánoční shon bude omezen dodržováním maximálního počtu zákazníků na ploše obchodů.

Již od 3. prosince se můžete opět těšit na své oblíbené obchody plné aktuálních módních kolekcí a doplňků. Nalaďte se na svátky díky krásné vánoční výzdobě v obchodním centru Atrium Flora. Seženete zde všechny vánoční dárky, od oblečení až po malou elektroniku.

I přes rozvolnění opatření proběhnou nákupy v Atriu Flora v bezpečném duchu. Povinnost nošení roušek a dodržování 2metrových rozestupů nadále zůstává. Vzhledem k nařízenému omezení počtu zákazníků na prodejnách budou obchody dodržovat režim řízení front. Návštěvníci přesahující limit 1 osoby na 15 m2 proto budou muset v případě zájmu počkat, až se uvolní kapacita. V celém obchodním centru již od jara platí zvýšená dezinfekce všech společných prostor. Pracovníci ostrahy také dohlížejí na dodržování platných nařízení.

Během předvánočních nákupů se můžete i občerstvit. Restaurace a kavárny s vlastním sezením mohou obsadit maximálně 50 % kapacity a u jednoho stolu budou smět sedět nanejvýš čtyři hosté. Provozovny rychlého stravování mohou nabízet pouze prodej jídel s sebou. Napříč obchodním centrem a obchody je také dostupná dezinfekce.

Při předvánočním nakupování můžete využít Programu výhod. Registrace do něj probíhá jednoduše a zdarma přes stánek informací Atria Flora. S Programem výhod získáte přístup k většímu množství slev a výhodným nabídkám. Slevy se standardně obnovují s každým čtvrtletím. Aktuálně na vás čeká 32 lákavých slev. Po dobu vánočních svátků bude upravena otevírací doba obchodů v Atriu Flora. Aktuální informace najdete na webu www.atrium-flora.cz.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...