Astrologův čtvrtek 30.11.2023 – Síla dobrodružství

Venuše ve Vahách v kvadrátu s Plutem v Kozorohu a kvinkunxu s Neptunem v Rybách. Slunce ve Střelci v kvinkunxu s Jupiterem v Býku. Jupiter v Býku v trigonu s Lilith v Panně. Dobře nebo špatně? Pomohou nám aspekty nebo uškodí?

Aspekty přejí cestám, kvinkunx Slunce a Jupiteru podporují dobrodružství a chuť překročit svůj stín, jen opatrně s riskováním. I dobrodruh se může ale utrhnout a být arogantním.

Venuše v kvadrátu s Plutem přitahují silné situace, lhostejno-li příznivé nebo nepříznivé. Zejména ve vztazích a erotice. Ale také tam, kde jsou smlouvy nebo dohody. Většinou ale umí zčeřit vodu, umožní něco posunout dál nebo změnit podstatné danosti. Takže kvadrát může přijít jak s konfrontací, tak s prolomením smůly.

Kvinkunx Venuše s Neptunem ukazuje na dobrou vůli v nás, na chuť nalézat a nalézt pochopení. Od vůle k akci je ještě daleko, ale možná už jsme přesvědčeni.

Trigon Jupiter – Lilith příjemný být může, ale pod jeho vlivem rozběhnuté záležitosti se mohou zvrhnout. Vysloveně věci dopadnou jinak než byly zamýšleny pokud něco připravujeme, předpokládáme, analyzujeme, financujeme a snažíme se. Tady se doporučuje zvolnit a nehledat jen jedno řešení, nejít jen za jedním výsledkem. Dopřejme si třetí cesty, luxus variant a možností a nadšení z improvizace.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...