Astrologův čtvrtek 30.3.2023 – Venuše v konjunkci s Uranem

Událost číslo jedna je konjunkce Venuše s Uranem v Býku na 17. stupni. Venuše je tady doma a tak Uran tak trochu využije k tomu, aby zlepšila podmínky. Uklidnila se, našla svoji hodnotu a význam. A protože i my máme ve vlastních horoskopech Venuše, budeme dělat něco v tom duchu. A ježto je ve hře Uran, bude to muset být a/ zajímavé, b/výjimečné, c/ spontánní d/převratné, tedy něco, o čem si budeme myslet nebo aspoň v to doufat, že změní náš život.

Někdo pojede na jistotu, další bude pokračovat v tom, co probíhalo v předchozích dnech a týdnech, jiný jen přitáhne šrouby, další zase ožije jakoby se napil živé vody.

Čekají nás výměny postojů, změny chutí, potřeba zvýraznit a zdůraznit to, co už tak je důležité. Někde se to projeví změnou navenek, jinde se pojede dál. Možná se objeví větší nákupy (tím si Venuše dokazuje, jak je důležitá a hodnotná), možná se dobře a hodně najíme, třeba uděláme něco opravdu nezvyklého.
Ale je šance, že nám někdo nebo něco dá zapravdu, že pochopíme smysl pohybů života za poslední týdny. Nevím, jestli budeme šťastni, naplněni. Asi ne, ale zjistíme, jestli jsme na cestě k tomu a možná objevíme to, co by nám pomohlo, co potřebujeme, co nás sytí.

Takže velký zlom v životě čekejme u málokoho, změny malé a střední u většiny. Podívejme se, ve kterém domě nativního horoskopu se nám tato konjunkce děje. Zjistíme, v jaké oblasti se můžeme nadít.
Každá konjunkce je začátkem i koncem. Mohou se tak proměnit pohledy na svět, na hodnoty a na lidi kolem nás. Cenné se stane bezcenným a naopak. Mohou přijít nové radosti, starosti, lásky, tvořivé plány. Zdá se, že každý z nás si může vybrat i když už dopředu bylo vybráno tím, co jsme v předchozí etapě života dělali. Ale to, s jako kvalitou, nadšením a v jakém nastavení se bude dít, vybíráme my sami.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...