Astrologův pátek 1.7.2022 – Kvadratura Marsu s Plutem

První červencový den nás čeká Luna ve Lvu, kt. nás bude podporovat v aktivitě a bdělosti. Uvědomíme si také čas od času, že vše, co se nám děje, si řídíme sami. Tedy aspoň že na událostech máme lví podíl. Změnou náhledu na svět změníme i to, jak se nám budou věci dít.

Nicméně aspektem číslo jedna je kvadratura Pluta v Kozorohu s Marsem v Beranu. Co můžeme čekat? Agresivitu, každého dovedou tak rozdráždit i drobnosti. Zvlášť když zapadají do témat, jež aktuálně nejsou lhostejná. Třeba ohleduplnost, odvaha, slušnost.

Můžeme se dočkat i chuti a potřeby řešit to, co už dlouho po řešení volá. Když je ve hře Pluto, vždy jde o konflikt manipulace versus prosazení se. Cítíme-li se dostatečně nepovšimnuti, nenaplněni, nepřijímáni, může emoce vyprodukovat konflikt.

Je možné, že kvadratura obou silových planet přinese i kritické situace (kritické ve smyslu toho, že se ocitáme na křižovatce, nikoli to, že něco hrozí), v nichž rozhodnutí může představovat odklon od stávající cesty. Může se také prosadit to, co dlouho bylo potlačováno (pro strašpytle dodávám, že i v dobrém).
V kvadratuře má navrch Mars a tak se dá čekat, že spíš budeme něco iniciovat, zahajovat a nabourávat tak stávající zdánlivou stabilitu. Koneckonců i začátek velkých prázdnin, jež v některých zemích právě začínají, může být pro leckoho přelomem ve stylu každodenní rutiny. Možná si po několika dnech i ten nejintrovertnější z nás uvědomí, že fakt přišlo léto a že je možné se tomu přizpůsobit. Je tu račí sezóna a tak bychom měli zvolnit a začít se víc zajímat o vlastní potřeby a také o ty kolem nás, kteří tu s námi žijí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...