Astrologův pátek 11.6.2021 – Mars vstupuje do znamení Lva

Mars vstupuje do Lva a je to znát. V nás i prostoru okolo roste aktivita. Chceme se účastnit, potřebujeme bojovat, musíme se k něčemu přihlásit, měli bychom rozhodovat a určovat, co je a co bude. Zároveň roste i lenost (Lev je ohnivé znamení, patří ale do fixního kříže). Podněty nevytváříme, čekáme, že budou zvenčí přicházet dostatečně silné. A tak přestože chceme, často i vyčkáváme na správnou chvíli. Inu orel much nelapá a lev se k myši neshýbá. Své poví i kvinkunx Jupiter – Mars, čekáme opravdu na to, jak intenzivně se nás naše záležitosti dotýkají a často se rozhodujeme jak na ostří nože, zda jít nebo nejít. Může pod tím vším být schovaná i změna vnitřního přesvědčení.

Mars to bude mít ve Lvu složitější. Během jeho cesty tímto znamením mu budou z Vodnáře přicházet opozice od Saturnu a posléze i Jupiteru, od Uranu v Býku se dočká kvadratury. Zdá se tedy, že náš autentický postup a rozvoj bude limitován tím, co si dovolíme vydobýt vůči obecnému mínění a kolektivním náladách (kvadrát s Uranem) a také tím, co si vyvzdorujeme na svém strachu něco udělat, podniknout, uskutečnit (opozice se Saturnem), případně se nesmíme poddat jupiterským obavám v tom, že něco nezvládneme.

Obecně by ale doba s Jupiterem ve Lvu mohla být fajn. Pohrajeme si, uvolníme se, pobavíme se. Pokud nebudeme brát v úvahu nepříznivé aspekty výše uvedené, kt. se nás budou snažit sejmout, zjistíme, že se nechtějí výkony, přesvědčivost, ba ani důkazy. Život si jich nežádá a naši osvícení blízcí, partneři, kolegové a přátelé rovněž ne.
Dny, ve kterých přestupuje Mars do nového znamení, bývají divočinou, tentokrát ji bude výrazně klidnit mírný trigon Jupiteru s Lunou (ta už bude v Raku). Bude se tu přát mírným a velkorysým gestům.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...