Astrologův pátek 14.8.2020 – Udělat něco pro sebe

Aspekty jsou sále výrazně individualistické. Výrazně zpomaluje Uran a chystá se na svoji otočku do retrogradity. Zatím se nedějí žádná překvapení, ale máme tendence dělat věci nějak jinak, podívat se na záležitosti netradičním úhlem pohledu, řešit problémy jiným stylem. Možná i sebe sama vidíme v trochu jiném světle a nepoznáváme se ve stylu chování. Je to ukazatel toho, že nejsme s něčím spokojeni a chceme ve skutečnosti něco (aspoň trochu) jiného, jen si o to neumíme říct nebo si to zatím představit v konkrétních obrysech. Ve hře jsou ale i návraty k něčemu nedořešenému, neodžitému a tomu, co nás trochu štve a trochu láká. Možná to vše je i předzvěst toho, co se bude v následujícím půlroce, kdy bude Uran retrográdní, dít.

Jinak nic nového pod Sluncem. Mars s Lilit v Beranu v kvadratuře s Plutem v Kozorohu. Mars je pomalý a tak po bouřce, která se strhla během víkendu, následuje jen temné pobrumlávání hromu a v nás zrají myšlenky na to, co dál. Čas se neuvěřitelně vleče. A bude se vléct.
Luna bude v Blížencích. Bude přece jen šance probrat všechno potřebné, trochu uvolnit tlaky tím, že se bude o věcech mluvit. Nicméně Merkur, který je ve Lvu a Panně vládne, nám nedovolí jen neadresné výhrůžky a zvolání. Chce se po nás, pokud s něčím souhlasíme a nebo ne, abychom byli konkrétní, adresní a abychom do toho dali sílu své osobnosti.

Pokud někdo čeká na změnu témat, na jiné procesy, bude muset posečkat do konjunkce Merkuru se Sluncem, která pravděpodobně jením nárazem uvolní stávající napětí a otevře cestu dalším událostem. Zatím bude tenze spíš gradovat. Umožní nám se konečně samým za sebe rozhodnout, eliminovat vnější vlivy a udělat něco pro sebe.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...