Astrologův pátek 17.6.2022 – Řídíme si to sami

Luna ve Vodnáři v kvadrátu na lunární uzly. Slunce opouští trigon se Saturnem a kvadrát s Neptunem.
Zdá se, že vše podstatné v tomto pracovním týdnu se stalo. Slunce se podpořilo se Saturnem a přinesli spolu konkrétní plány. Známe je, mluvilo se o nich. Nezbývá než návrhy v nějaké podobě přijmout. Chvíli to bude trvat a také finální podoba bude trochu jiná.

Středeční a čtvrteční zmatky, nejasnosti a přehlcenosti pomalu končí. Zase začínáme rozumět tomu, co se děje. Přesto ještě hledáme orientaci. Přemýšlíme, z jaké pozice, ze kterého úhlu pohledu se máme dívat na svět. Společnost a lidé nám jaksi samospádem nabídli množství alternativních nápadů v řešení našich témat a my pracujeme s těmito podněty.

Vodnářská Luna je fajn. Staví nás mimo hlavní proud a dává šanci se podívat na svět z jiné perspektivy. Někdy nás tyto pohledy přivedou k tomu, že se lehce chopíme změny, jindy se naštveme a sami změny vyvoláme. Každopádně je šance vypadnout z hlavního proudu. Uvolnit se, odpočinout si.

Kvadratura s lunárními uzly ukazuje na to, že bychom měli zapřemýšlet nad tématy vlastní (ne)závislosti. Můžeme se pustit do věcí, kde se propojíme s lidmi, proudy, tématy, kde se vytvoří nové niky a úkoly, objeví se nové závislosti. Lze ale také něco odmítnout, minimálně v podobě, v které to je. Můžeme žádat změny podle našeho úhlu pohledu, můžeme iniciovat alternativní řešení. Můžeme v tomto i spolupracovat a tak zařídit, abychom si všichni přišli na své. Každopádně vidíme, že vlastní svět si řešíme do velké míry sami.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...