I muži mají svůj den … Dobrá káva potěší vždy, i táty

Proč slavit Den otců? Aby to tátům nebylo líto! Slaví se třetí neděli v červnu a letos vychází na devatenáctého. Pokud už nejste ve věku, kdy budete malovat přáníčko, nebo dárek vyrábět ručně, můžete mu přinést třeba kvalitní kávu, nejlépe vhodnou na espresso, protože to prý pánové pijí nejvíce.

Pro táty to nejsilnější

I tátové šetří čas, aby se mohli věnovat svým hodným dětem, které na ně myslí s dárečkem na Den otců, a určitě si doma rádi vychutnají dobrou kávu. Kávovary na kapsle vyřeší oboje. A espresso kapsle Jacobs jsou tak skvělým dárkem. Podle průzkumů muži preferují espresso, tak co například kapsle Jacobs Espresso 12 Ristretto, intenzivní espresso s hustou a jemnou pěnou, které spojuje elegantní chuť Robusty a komplexní aroma Arabiky. Prostě silná chuť, přesně pro táty! Jacobs nabízí i další druhy espresso kapslí pro kávovary Nespresso, Espresso intenzity 10 Intenso nebo 7 Classico, jemnější Lungo intenzity 8, Café Selection, které je zase dokonalé ve spojení s mlékem, a z kapslí Guten Morgen XL Intense připravíte opravdu velký hrnek k nastartování dne. Hliníkové kapsle uchovávají aroma čerstvě pražených kávových zrn a zaručují ideální tlak pro dokonalou extrakci kávy pro perfektní espresso. V balení najdete hned 20 kapslí za skvělou cenu 139,90 Kč a zakoupit je můžete v supermarketech nebo online.

Stylový táta pije zrno

Pokud je táta fajnšmekr, má doma plně automatický kávovar na zrna, nebo mlýnek, kde si kávu třeba i vlastnoručně v rámci kávového rituálu namele. Zrnková káva má dokonalé aroma a chuť, a čerstvě namletou si ji pak můžete připravit mnoha způsoby, například v moka konvičce nebo pákovém kávovaru. Řada Jacobs Barista Editions obsahuje jemné druhy kávy z nejvyhlášenějších pěstitelských oblastí na světě a zrna jsou pečlivě a šetrně pražena. Vybírat můžete z několika typů. Například Jacobs Barista Espresso Italiano je káva inspirovaná uměním italských mistrů baristů a přináší vybraná kávová zrnka, která jsou pražená delší dobu při nižší teplotě. Ideální pro espresso, ristretto nebo cappuccino (tátové pijí, ale tají 😊) silné, přesto jemné chuti, typické pro italskou kávu.

*Nespresso® – Ochranná známka společnosti, která není propojena s JACOBS DOUWE EGBERTS.

You may also like...