Astrologův pátek 18.6.2021 – Spojování

Dnešní Luna ve Vahách nás bude přesvědčovat o tom, jak je důležitá vnější harmonie. Jak je potřeba hledat příznivé vztahy s lidmi, kterak je důležité jednat vyváženě: kde ubereme, musíme na druhé straně přidat. Jak hledat v sobě vlastní řešení konfliktů: pořešíme-li si je v sobě, nebudeme ani ve vnějším světě tolik svědky konfrontací.

A naopak, vnitřní rozpory přivádějí člověka na scestí vnějších konfliktů. Úkolem Vah je spojovat a je-li nyní Luna ve Vahách, jistě jí udělá radost, když i my propojíme, scelíme, dáme dohromady, zorganizujeme a uděláme pořádek. Podporu najdeme v Saturnu ve Vodnáři, ten bude s Lunou v příznivém trigonu. Můžeme tak směle odhadnout, že dnešní události budou ovlivňovány i těmi tématy, kt. si potřebujeme dlouhodobě dát dohromady. A naopak, cokoli uděláme harmonického a propojujícího, pomůže to v hledání klidu v sobě.

Retrorgádní Merkur v Blížencích se pohybuje zpět velmi pomalu. I události ve vnějším světě zvolnily. Dostáváme tak víc prostoru k tomu, abychom si v klidu probrali důležité věci. Ani ne tak kvůli probrání jako takovému, ale zejména proto, že se opět blíží okamžiky, kdy budeme muset znovu s kůží na trh. Začátkem týdne bude nutné už opravdu (pokolikáté asi?) dělat vše načisto, rozmyslet se, vyjít s pravdou ven, přestat se ptát a začít dělat. Tou dobou se už Merkur otočí opět dopředu a hlavně Jupiter v Rybách se zastaví a vydá se na několikatiměsíční retrográdní cestu.

Tématem dneška jsou spoje, spojnice, spojování, vztahy, relace, prezentace. Ale také rozhodování a rozhodnutí, hledání a tvoření plánů. Přejme si v tom šťastnou ruku.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...