Astrologův pátek 19.8.2022 – Mars a Slunce

Mars na posledním stupni Býka balancuje v konjunkci s Lunou. Podobně balancujeme i my. Tušíme a z dálky vidíme, že se po nás něco chce, ale můžeme v řadě případů zůstávat uprostřed našich řešení. Přece nelze jen tak něco udělat, musíme si to probrat. Dnešní situace nám tak krásně ukazují na naši nerozhodnost. Ano, nazvěme si ji tak, protože prokrastinace v podobě potřeby jednat zodpovědně nás často odstavuje od rychlých akcích v pravý čas na pravém místě.

Mars na posledním stupni Býka a my s ním ujišťujeme, že není vše takové, jaké by mělo být. Ideální v lepším případě, pěkné v těch dalších možnostech. Řeší se téma hodnoty. Nejčastěji své. Nechme to koňovi a pojďme dál. Svět nás už zve a tak (u)dělejme věci tak, jak nejlépe dovedeme a jak děláme. Jestli je tu super nebo dostačující, už ponechme na těch okolo. Tématem je i vděk a vděčnost kontra nucen í(se) a závazky. Zjednodušujme pohledy a podpořme tím i ty kolem nás. Budou rádi za to, že jsme jednoznační a nehledáme alternativy.

Mělo by nás zajímat i Slunce ve Lvu na vrcholu konfigurace Jodu neboli Božího prstu. Tvoří ji společně s ním Neptun a Pluto a její poselství se dá vyložit jako nutnost se k něčemu postavit, potřeba řídit své procesy, chuť se projevit a silný zájem řešit to, co je potřeba. Takže ano, pusťme se do toho, ale ne za každou cenu a ne proto, abychom (si) něco dokázali. Hledejme ve (svém) chování přirozenost a grácii, nejděme do extrémů a až na kost, hleďme, aby záležitosti volně plynuly.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...