Městská část Praha 12 darovala policii nové kamery

Ve čtvrtek 18. srpna předal starosta MČ Praha 12 Jan Adamec dar pro Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy. Nefinanční dar v podobě kamerového vybavení, který městská část poskytla na základě usnesení Zastupitelstva městské části Praha 12 ze dne 14. 6. 2022, převzali ředitelka Obvodního ředitelství Policie Praha IV plk. Mgr. Renáta Havlíková a vedoucí místního oddělení Modřany npor. Ing. Jan Špaček.

Věřím, že díky daru budou moci policisté vykonávat jejich práci efektivněji a že poskytnuté vybavení přispěje k zajištění jejich bezpečnosti i bezpečí našich občanů,“ uvádí starosta MČ prahy 12 Jan Adamec.

Městská část Praha 12 poskytla 5 ks kamer PPC 04 a software pro automatické stahování záznamů pro policisty místních oddělení Modřany a Lhotka a 1 ks kamery GoPro HERO 10 Black pro potřeby policistů Dopravního inspektorátu Obvodního ředitelství Praha IV. Uvedené vybavení bude sloužit pro dokumentaci protiprávního jednání a může být použito i při jednáních s občany.

Za poskytnuté vybavení děkuji a cením si spolupráce s městskou částí Praha 12. Kamery budou sloužit přímo policistům místních oddělení policie Modřany a Lhotka pro zajištění výkonu služby v teritoriu MČ Praha 12,“ říká ředitelka Obvodního ředitelství Policie Praha IV Renáta Havlíková.

You may also like...