Astrologův pátek 2.12.2022 – Pozornost

Můžeme se opřít o sextil Venuše se Saturnem a komplikace přinesou Merkur s Neptunem, ti budou spolu v nepříznivém kvadrátu.

Začneme tím druhým. Tento aspekt přináší v běžném provozu neujasněnost termínů, nepochopení významů, nevyladěnost. Objeví se tak chyby z nepozornosti, tlak v důsledku změn termínů, nepovede se vyjasnit důležité detaily. Nehodí se nic vysvětlovat, přednášet a pustit se do něčeho intelektuálně složitého. Tam někde uvnitř nás budeme vnímat nesoulad. Paměť neposlouží tak jako obvykle. Nastoupí rozladěnost, nasupí nepochopení. Raději vše zopakujme. Soustřeďme se. Nepočítaje s tím, že ti kolem jsou bezchybní. Přijde potřeba se spojit s těmi, co jsou mimo dosah. Aspekt nám ukazuje, čemu věnujeme pozornost a kde má naše koncentrace díry a nedostatky.

Venuše se Saturnem jsou propojení příznivým sextilem. Zvládneme tak náročnější úkoly. Soustředíme se na cíl, směr a výsledek. Obhájíme hranice, pravidla, vysvětlíme postoje, probereme zásady. Můžeme vnímat řád, pochopíme příčiny a následky. Budeme vychovávat, řídit a jednat na úrovni. Je tu den, kdy si uvědomíme některé nutnosti v životě, jež nám tím pádem nebudou překážet, ale pomáhat. Aspekt nás směřuje k tomu, abychom svůj vnitřní život, to jak se cítíme a jakou máme potřebu jednat, uvedli do souladu s vnějšími okolnostmi a tématy, která žijeme. Perfektně půjde mluvit o kvalitách, hodnotách a lásce. Půjde dobře posuzovat.

A do třetice. Luna bude od dopoledne v Beranu a tak možná leckdo a leccos ožije a Navrátil se k činnosti, komunikaci, pohybu a funkčnosti. Můžeme se zkusit opět hýbat a pracovat ve svůj prospěch a pro vlastní zájmy.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...