Veronika Freimanová si Vánoce pomalu pouští do domu

Vánoce už pomalu klepou na dveře a štěstí přeje připraveným. Tím by se mohla řídit herečka Veronika Freimanová, kterou diváci televize Prima vídají coby ředitelku seriálové ZOO. Ta přípravu na Vánoce už pomalu zahajuje.

Jako první přišel na řadu adventní věnec a vánoční cukroví už se taky pomalu rodí. „Cukroví peču moc ráda, miluju tu vůni, která vám provoní dům, a taky ráda vidím, jak ty krabice s cukrovím přibývají,“ přiznala se herečka, která se na Vánoce pomalu chystá a pomáhá jí v tom kamarádka a výživová poradkyně Lada Nosková. „Poradila mi recept na mrkvové a švestkové kuličky – určitě je letos uvidíme na našem stole. Budou mít úspěch. Tradičně se u nás dělají pracny, vanilkové rohlíčky a máme speciálně upravený recept na marokánky,“ prozrazuje seriálová ředitelka Marie Roklová, co byste si u ní doma mohli nabídnout. Stejně tak už herečce doma zdobí stůl adventní věnec, který dostala od rodiny. „Vyráběla ho dcera s vnučkou. Je moc krásný a zdobí ho růžová křídla. Vánoční atmosféra se tak pomalu, ale jistě blíží. ZOO točím do 20. prosince, pak už se vánoční nálada rozjede na plné obrátky. Ráda bych měla dárky nakoupené s předstihem, nerada bych sklouzla k tomu je shánět na poslední chvíli, tak se snažím a vybírám,“ přiznává Veronika Freimanová, která svátky slaví s rodinou.


Děláme dva bramborové saláty. Jeden klasický, druhý bez brambor, jen zeleninový – a má velký úspěch. Máme krémovou polévku, řízek a ryby. Každý si může vybrat, co má rád.“ Vánoce tak u herečky doma probíhají v klidu, bez stresu a s úsměvem. „I když – vzpomínám si na jeden vánoční karambol. Dostala jsem bleděmodrý krepsilonový svetr, který jsem si hned oblékla a přes svíčku se natáhla pro cukroví. Z toho velkého štěstí se pak stalo neštěstí, protože ho zdobila propálená díra,“ vzpomíná herečka, které už se velmi těší na to, co přinese rok 2023.

Foto: FTV Prima

You may also like...