Astrologův pátek 2.7.2021 – Příjemné i nepříjemné

Včerejší tvrdé konstelace už poněkud měknou, ale stále je třeba se mít na pozoru. Luna v Beranu nás spontánně žene do různých emočních pobídek a dobrodružství. Nachází oporu ve Venuši a Marsu ve Lvu, se kt. je v trigonu. Také je v konjunkci s Chironem. A Mars si nabíhá do kvadratury s Uran v Býku. Co nám tento vesmírný kulečník sděluje?
Slibuje zajímavé zážitky, podporuje sdílení mezi lidmi a empatii. Umožňuje společně řešit, probírat, zajímat se o cokoliv, co je v pohybu, co slibuje posun, tvoření, co dává společný smysl a perspektivu.

Až do soboty (přesný kvadrát Saturnu s Uranem) bychom se neměli snažit něco vážného řešit a rozhodovat. Plujme po vlnách a nesnažme se dávat životu moc hranic, pravidel a nejednejme pod tlakem a ani tlak nevytvářejme. Neslibujme teď nic. Nevyplatilo by se to.

Jednali bychom částečně pod vlivem přání a touhy vyhovět, případně udělat jednoduše to, co zkrátka jednoduché být nemůže nebo na to ještě není správný čas. Ten Saturn nyní nás dost zastavuje a oddaluje to, co bychom chtěli hned. Rovněž se nešetrně chová vůči jistotám. Počkejme si, pod je to důležité, jistě budou ještě další možnosti, a to určitě lepší.

Můžeme se věnovat nápravě starých i nových problémů (konjunkce Luny s Chirónem v Beranu), dovedeme být jak citliví vůči sobě, tak i vstřícní vůči lidem kolem sebe. Možná najdeme (v sobě) více porozumění než bychom byli čekali.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...