Astrologův pátek 20.5.2022 – Rozhlédnout se kolem sebe

Na dnešní dopoledne nám zbyde pár úkolů, které přetáhneme ze čtvrtka. Luna v Kozorohu v trigonu dopoledne s Sluncem v Býku to pohlídají. Nutkavost v jednání a nucení v pocitech, ale také i potřebu jednat pravdivě si zopakujeme ze včerejška též. Luna se dopoledne sejde s Plutem a společně udělají trigon se Sluncem v Býku.

Poslední stupeň každého znamení je ošemetný. Nyní je na něm v Býku Slunce. Není tak dobré přijímat zásadní rozhodnutí (mohli bychom je časem chtít měnit), nevyplatí se slibovat, ale ani používat sílu (časem nebudeme mocu slibům dostát a také se zjistí, že nejsme obecně tak jistí, jak jsme dnes vypadali).
Je ale možné vybrat zisky, plnit sliby, dotahovat úkoly. A také se o sebe dobře postarat. Hlavně nezapomeňme na nic důležitého.

Odpoledne se Luna přesune do Vodnáře, bude v trigonu s retrográdním Merkurem v Blížencích. V tu dobu se možná něco o sobě dozvíme. Bude to i čas pro seznamování s novinkami, zejména pokud se budou týkat něčeho, na co jsme přišli nebo byli vymysleli.

S Vodnářskou Lunou bude fungovat i dobře sextil Luna – Jupiter, takže kromě dobrých nápadů se bude lehce a odvážně mluvit. Nepůjde to už od srdce jako v předchozích dnech. Naopak ve hře bude mozek, výpočty, kalkulace, varianty a snování plánů obecně. Vypadá to na pěkný víkendový výlet nebo zajímavé studijní zážitky. Můžeme také obhájit a posílit to, co cítíme jako slabinu.

Dnešní den nebude už o duši, souladu a soucitu tak jako ty předešlé. Spíš se bude dotýkat novinek, plánů, nápadů a vůbec všeho, co budeme chtít probrat. Budeme dosti v pohybu (předvěst času Blíženců, kt. klepe na dveře). Jestli potřebujeme udělat něco nestandardního, bude to náš čas.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...