Astrologův pátek 21.3.2025 – Jaro

Druhý jarní den už fungují dva důležité aspekty, sextil Slunce – Pluto a sextil Saturn – Uran. První z aspektů ukazuje na sílu, na velkou sílu, kterou v sobě mobilizujeme k tomu, abychom překonali sami sebe.

Každý z nás ví, kde jsou jeho citlivá místa a kde má rezervy. Kvůli slabinám často nejdeme tam, kde je potřeba a vyhýbáme se řešení. Tak minimálně do přesného aspektu Slunce s Plutem v neděli už uhýbat nebudeme. Může to přinést tolik porřebné změny v životě. Ve světě se ale často setkáme až s velkým tlakem, často i přetlakem a nátlakem. Nemusíme být mistři kung-fu k tomu, abychom se mu vyhnuli, stačí jen jednat jinak než doteď a jinak než to naše okolí očekává.

Druhý aspekt je dlouhodobějšího rázu, Saturn s Uranem přinášejí stabilizaci a strukturu. Někdo se hrne za svými vizemi, další už pracuje s několika tahy dopředu jako v šachové hře, jiný podporuje nezištně lidi kolem sebe a poslední bohapustě odpočívá protože se neúčastní všeobecného honu za úspěchem. Platí, že čím konkrétnější máme plány, kroky a postupy a čím víc si věříme, tím snáz dostaneme to, za čím si jdeme. Sextil Saturnu s Uranem je aspekt, který nám pomůže v úkolech, v kariéře, v sebejistotě a ve všem, kde chybí jinak často jak odvaha, tak zkušenosti.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/astrolog.ondrej.habr

You may also like...