Astrologův pátek 22.10.2021 – Podivné změny a proměny

Slunce na posledním stupni Vah. Rychle dořešit vše ohledně smluv, dohod a vztahů tam, kde si nejsme jisti jejich průhledností a stabilitou.
Kvadratura Mars – Pluto nás ubezpečuje o tom, že jsme v mnoha situacích i procesech stále ve hře, ale také poukazuje na to, že pro budoucno je třeba hnout prstem a něco udělat. Často se jedná o pochopení toho, co se děje a o nutnost volit jiné postupy, přístupy. A vůbec se zamyslet nad nutnými změnami, kt. přicházejí a umožní fungovat dál, ale v jiném stylu.

Podobné slibuje i Merkur ve Vahách v trigonu s Lilit v Blížencích. Co chceme, to nedostaneme, co nechceme, to dostaneme. A nebo vše dostaneme trochu jinak než jsme předpokládali. Tenhle aspekt ukazuje na prospěšnost pohovorů, vysvětlení, sdílení a obecně komunikace i propojení všude tam, kde nepotřebujeme, aby nastaly nesrovnalosti a neděly se šumy.

Na potřeby změn a posunů ve vnímání toho, co se děje ukazuje i konjunkce Luny s Uranem v Býku. Je třeba pojmout jisté penzum informací, pochopit, že změna je život a zajistit samozřejmě i to, abychom z momentálních nevýhod zvládli udělat do budoucna výhody.

Zdá se, že dnes nebudeme mít nic jistě a často nebudeme vědět na čem jsme. Ale i to je normální situace. Ta nám navíc dává možnost se přizpůsobit tomu, co probíhá a hýřit kreativními nápady.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...