Astrologův pátek 24.8.2021 – Změna úhlu pohledu

Včerejší překvapení se budou dít i dneska. Pojedeme na vlně netradičních událostí, kt. mění naše pohledy na svět a události na něm. Osud nám tak ukazuje, že to, co jsme si vybrali jako vzor, plán a představu, nemusí platit. Je možnost se v myšlenkách dobrat dalo, v poznání pokročit. Ale také se otočit o 180 stupňů. Ptáme se pak Co je pevné, co je dané? A zjistíme s ulehčením, že jen my sami.

Venuši najdeme v Býku v opozici s Uranem a Lunou v Býku. V kvadratuře Saturn ve Vodnáři. Lehce tak změníme i pravidla i přesvědčení. Možná nám k tomu chybělo ve skutečnosti už velmi málo.

Ještě funguje trigon Jupiter – Merkur, příznivý aspekt otevírající hlavu, myšlení a konverzaci. Aspekt jako klíč může odemknout zaseklé procesy a rozmrazit zatuhlé situace i vztahy mezi lidmi. Vztahy … zhusta se do nich obul Mars na začátku znamení Vah, dobíhá ho Slunce a tak v příštím týdnu i tady bude něco jasné.

Mars už se setkává v trigonu s vodnářským Saturnem a spolu nám ukazují, jak lze posílit sebedůvěru, myšlenky, hranice, význam toho, co je pro nás důležité. Tento aspekt nám na prahu víkendu umožní si leccos srovnat, seřadit i uspořádat, opravdu se nám bude žít lépe.

Ve vzduchu teď létá kolem nás mnoho energie v podobě slov, vět, myšlenek, vizí a nápadů. Uchopme příležitost za pačesy a udělejme co je potřeba. Vypusťme své draky, ať nám dají velkorysost, přehled a potřebný nadhled.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...