Astrologův pátek 7.5.2021 – Citlivost a chyby

První polovina dne v jakémsi zmatku dokončování a příprav. Moc nového nevznikne, ale pokud budeme klidní, uvidíme smysl toho, co se nám děje. Luna v Rybách si hlídá své rituály a nesmíme tedy zapomenout na návraty, na citová propojení a na duchovní a psychickou očistu.

Odpoledne najdeme Lunu v Beranu. Startují nové procesy, začínají nové věci. Po několika dnech netečností se objevují nové zážitky. Nepříznivá kvadratura Luny s Marsem v Raku přinese do života kolem nás víc emocí než bychom potřebovali. Třeba to budou ty příjemné 🙂 Minimálně ale můžeme využít vyšší citlivosti k tvoření, příjemným zážitkům.
Máme tu dva aspekty z oddělení dlouhodobých. Tak ještě na týden tu bude fungovat sextil Neptun v Rybách – Lilith v Býku. Aspekt je to příznivý, nicméně dezorientující. Ztrácíme víru, nevidíme budoucnost. Ta se sice chystá, ale je jaksi neuchopitelná, potřebujeme plánovat, ale nejde nám to. Na cestě dopředu se motáme v kruzích, něco se děje, ale málokdy je to to, co potřebujeme.

Chiron v Beranu v trigonu a sextilu s lunárními uzly ukazuje na velkou senzitivnost doby. Skoro vše dovede vyrušit, podráždit, nutit reakci. Učíme se klidu, důstojným pohybům, velkorysému myšlení, nezávislým pohledům na věc založeným nikoli na informacích, ale na osobní zkušenosti. Aspekt také přeje opravám a druhým šancím. Ukazuje na chyby, na něž je opravdu vidět a napovídá další cestu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...