Astrologův sváteční pátek 25.12.2020 – Trpělivost a netrpělivost

Dárky rozbaleny, tajemství se ukázala. Je tu ovšem pár věcí, se kterými si nejsme jisti a v nichž jasno mít potřebujeme. Dvojice Uran/ Lilith se v trigonu potkává s Merkurem. A tak chtě nechtě přicházejí podivné otázky. Jsou oblasti života, ve kt. si nedůvěřujeme a přitom tak moc potřebujeme získat jistotu. Pokud počkáme, nahodíme lhostejný kukuč a ponecháme události, aby tlačily dějiny za nás, vše se dozvíme a nebude to dlouho trvat. Nejspíš v momentě, kdy si stejný aspekt s Lilith/ Uranem zopakuje v neděli Slunce.

Je tady den, kdy bude hodně záležet na komunikaci, krátkých cestách, propojování. Potřebujeme si obnovit spojení, zjistit, že vše je na druhé straně při starém, že nám okolí rozumí, že nás přijímá. Uran, kt. je ve hře ukazuje nejenom na silné sociální potřeby a altruistické pohnutky podpory a pomoci, ale také i na překvapivost některých prvků v chování a komunikaci. Můžeme být blízkými překvapeni. Lecčeho jsme si nevšimli, mnoho záležitostí nám nedošlo. A najednou vidíme svět takový, jaký je. Aspoň přibližně.
Naskakuje i kvadratura Slunce – Cheirón, ta nás bude doslova budit ze sna. V té méně příjemné podobě se budeme vracet a znovu prověřovat a ptát se, co jsme udělali špatně. Naopak v té světlejší podobě budeme ochotni stopnout nevhodné chování, zastavit projekty, které škodí a uvědomíme si aspekty života, v nichž se chováme necitlivě. Ukáže se nám ve vší kráse také netrpělivost a dostane se nám návodů, jak s ní pracovat tak, abychom byli spokojenější.
Trpělivost a netrpělivost budou ve výsledku nejspíš ta nejdůležitější témata. Měli bychom popřemýšlet nad sebou, co můžeme urychlit tím, že naše projevy uděláme transparentnějšími. Také nám dojde, kde budeme muset na své štěstí ještě trochu posečkat.

Den a jeho témata budou především o nás. Přejme si, ať den využijeme pro posun na životní cestě, ale také pro odpočinek a relaxaci, obojí nabízí dnešní sváteční den.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...