Astrologův sváteční pátek 8.5.2020 – Mluviti zlato

Na první pohled to není špatné. Luna ve Střelci oživuje dění, rozhýbává zatuhlé klouby doby a vede nás k vyšším cílům a zájmům. Kvinkux Luny a Uranu v Býku brnká na strunky netrpělivosti. Aspoň nesetrváváme ve stereotypech, okolnosti nás motivují k tomu, abychom mysleli trochu jinak než jsme byli zvyklí.

Merkur v Býku v trigonu s Plutem v Kozorohu řeší komunikaci, spojování, setkávání. Pokud osudu něco dlužíme, je nám to dneska jasně řečeno a vymezeno pole, kde se procesy dějí. Dokonce jsou často jednoznačně stanoveny úkoly. Jestli naopak my jsme mezi těmi, kteří se hodně starali a mnoho snažili, tak se nám dostává satisfakce. Jsme vyzváni k tomu, abychom si vybrali svůj podíl.

Pluto s Merkurem hodně ovládají cesty a setkání. Je esenciálně důležité se vidět tváří v tvář, říci ta správná slova. A nejsou to jen tak obyčejné řeči. Slyšíme zaznít myšlenky, které by se daly tesat. Témata nadčasová. Také se dozvídáme leccos z toho, co bylo ukryto nebo nějak zapadlo. A zase, dnes je důležité se šikovně postavit a dobře vymezit. Vyšší smysl událostí dneška je v tom, abychom se nebáli projevit a abychom dávali pozornost tomu, co je pro nás skutečně důležité. Abychom se v životě koncentrovali a pokud jednáme, aby to bylo jednoznačné a přesvědčivé.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...