Atmosféru plnou humoru přivezly do SeniorCentra Klamovka Hana Čížková a Jitka Asterová

Za oponu hereckého života se podívali klienti SeniorCentra Klamovka díky dvěma skvělým dámám – Haně Čížkové a Jitce Asterové. Herečky se ponořily do vyprávění nejen profesních historek, ale i těch osobnějších a peprnějších. Klienty nenechaly jen poslouchat, do své show je zapojily při dýchacím cvičení, zpěvu či při malé soutěži mezi vyprávěním.

Z návštěvy paní Asterové a paní Čížkové odcházeli klienti i pracovníci domova nadšení. Dámy měly krásně připravenou celou hodinku vyprávění a klienti se opravdu bavili. Taková setkání jsou u nás velmi oblíbená, obzvláště tak příjemná a humorná jako s těmito dámami,“ říká vedoucí aktivizace SeniorCentra Klamovka Radka Vondrášková.

Duo známých hereček objíždí s talk show – Mládí nevyprchej – Českou republiku a baví diváky nepřebernými životními příběhy. Hana Čížková a Jitka Asterová jsou dlouholeté kamarádky a obě si v životě prošly množstvím eskapád, o kterých se nebojí mluvit před kterýmkoliv publikem. Jejich přirozená schopnost tropit si legraci z vlastních kotrmelců i životní nadhled přispívá k autenticitě a humoru jejich představení.

Letos dámy s radostí přivítala ředitelka pražského SeneCura SeniorCentra Klamovka paní Petra Pipková. Na jejich vystoupení se přišli podívat klienti v hojném počtu a určitě nelitovali. Cesta k herecké kariéře, zákulisní historky z natáčení i lechtivé příběhy s partnery je bavily po celou dobu, a nezůstalo jen u poslouchání. Paní Asterová je zapojila do krátkého dýchacího cvičení a malé soutěže. Společně si také všichni zazpívali a užili si neobvyklou návštěvu, na kterou jen tak nezapomenou.

Cílem společnosti SeneCura, která je u nás předním poskytovatelem nestátních sociálních pobytových služeb, je umožnit klientům být součástí společenského života a prožívat hezké chvíle. Návštěva paní Asterové a paní Čížkové je toho dokladem, mimo to domovy organizují pravidelně další společenské události, jako například Křeslo pro hosta. Klienti si mohou také pozvat do domova své blízké a prožít s nimi večeři při svíčkách v atmosféře luxusní restaurace.

Foto: Senecura Klamovka

You may also like...