Atrium Flora připravilo pro zákazníky soutěž o zajímavé ceny

Obchodní centrum Atrium Flora pro své zákazníky připravilo soutěž o zajímavé ceny. Na přelomu května a června se můžete zúčastnit akce Rozkvetlá Flora a vyhrát jednu z 800 nabízených cen.

Atrium Flora z důvodu příznivé epidemiologické situace v květnu opět plně otevřelo své obchody. Navíc v rámci akce Rozkvetlá Flora nyní můžete v obchodním centru soutěžit o plátěné tašky, sady na domácí pěstování květin nebo třeba o jarní osvěžení. Do soutěže se může zapojit osoba starší 15 let a své štěstí ve hře můžete zkoušet vždy jedenkrát za den.

Podmínkou účasti je nákup v minimální hodnotě 500 Kč (doloženo účtenkou) v obchodě, který spadá do Programu výhod Atria Flora pro druhé čtvrtletí roku 2021. Seznam těchto provozoven naleznete na www.atrium-flora.cz v sekci Program výhod. Soutěž probíhá od 26. 5. 2021 do 9. 6. 2021, a to vždy v časech od 13 do 19 hodin, přičemž pro zapojení je třeba navštívit hostesky v obchodním centru.

Pokud si budete chtít zdokumentovat svůj úspěch v soutěži nebo se jen budete chtít pobavit, využít k tomu můžete nový Instabox. V něm je možné si s originálními dekoracemi pořídit nové selfie a hned se pochlubit na sociálních sítích. A jelikož bezpečnost a dodržování hygienických opatření v Atriu Flora jsou stále velmi důležité, nezapomeňte přitom dbát na důkladnou dezinfekci rukou a uvnitř Instaboxu se zbytečně nezdržujte a neshlukujte.

Veškeré aktuální informace o Rozkvetlé Floře i Instaboxu naleznete na webu www.atrium-flora.cz.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...