Atrium Flora zpestřilo léto příjemnou novinkou

Oblíbené obchodní centrum Atrium Flora si pro své zákazníky v poklidném letním čase přichystalo příjemnou novinku, která jistě osvěží nákupy mnoha návštěvníkům. Dorazte na Floru a vyzkoušejte novou prodejnu oblíbené značky Flying Tiger Copenhagen. 

Atrium Flora pečuje o své zákazníky a neustále se snaží o zlepšování podmínek nákupu tak, aby se každý návštěvník rád vracel. I proto se v obchodním centru dějí různé změny, a ta nejnovější jistě potěší každého z vás. Rozšiřování možností pro nákup totiž rozhodně patří k jedné z aktivit centra a nová prodejna tak určitě zpříjemní léto i vám.

Pokud vám do bytu chybí nějaké veselé detaily, nebo jen sháníte malou drobnost, kterou byste potěšili sebe či své blízké, určitě navštivte nově otevřenou prodejnu Flying Tiger Copenhagen. Tato dánská společnost zaměřující se na designové věci má na českém trhu již své právoplatné místo a jistě si najde to své i na Floře.

Prodejny Flying Tiger Copenhagen jsou typické svým praktickým rozložením a konceptem. Obchody jsou stylizované do dlouhé klikaté cestičky, kterou si zákazník postupně prochází a nemusí se tak obávat, že by nějaké zboží minul – vše dostupné na prodejně potká cestou k pokladně. Najdete tam vše od domácích potřeb přes dekorace, potřeb do kuchyně, vše pro váš večírek, kancelářských potřeb, hraček až po vychytávky pro domácí kutily.

Veškeré novinky, které se v Atriu Flora dějí nebo chystají, najdete na webových stránkách www.atrium-flora.cz nebo na Facebooku facebook.com/AtriumFlora.

You may also like...