Autosalon 10: Trénink s Pavlem Liškou, test Renaultu Austral a Porsche Cayenne ve Středomoří

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Katalogy, technické údaje ani prodejci vám neřeknou, co o nových modelech ví pořad Autosalon. Více než 20 let zkušeností dělá své. Každé novince nadělíme 1000 nekompromisních testovacích kilometrů a povíme vám pravdu. Doporučíme nové SUV Renault Austral českým rodinám?

Pilovat techniku jízdy při první jarní projížďce je dost pozdě. Přes zimu se toho hodně zapomene. Navíc hodně majitelů superbiků neumí na motorce ani správně sedět. Dáme si proto trénink s Pavlem Liškou na elektrickém pitbiku o výkonu 20 koní. A nebude to sranda…

Každý nepotřebuje závodit a vymetat kraje vozovek. Někdo spíš ocení pohodlí, prostor a dobrou komfortní výbavu. Co takhle jedno z nejlepších aut co do poměru cena – užitná hodnota? Žádné vozidlo ale není dokonalé. Uvidíme, jaké plusy a minusy objevíme na MG HS 1,5 TGI.

Porsche Cayenne

Nedávno jsme řádili na dubajské poušti, kde urvané kolo a kotrmelce jsou na denním pořádku. Zcela sériové Porsche Cayenne to však zvládlo bez ztráty kytičky. Teď ho ovšem čeká jiná výzva! Několik tisíc kilometrů dlouhá cesta po středomořských ostrovech. Jak obstojí?

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 8. března ve 20.15 na Prima COOL.

You may also like...