Autosalon 14 představí osmikolovou Tatru, elektrické SUV Mercedes-Benz EQB a bazarové plynovky

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 6. dubna ve 20.15 na Prima COOLSvět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Deset let za volantem velkého kamionu neznamená, že mě nic nemůže překvapit. Stačí se posadit do osmikolové Tatry a najet na desetimetrový terénní zlom. Ještěže má model Phoenix únikový východ…

Mercedes-EQ, EQB

Naopak když kreativci pořadu vymyslí týmovou výzvu, není úniku! V premiérovém dílu se tak dozvíte, kolik expertů Autosalonu se vejde do nového elektrického SUV Mercedes-Benz EQB.

Dřív byste s bazarovou plynovkou udělali dojem leda na úřednici na pracáku. Letos, při cenách paliva, ale ukážete, že vám to myslí. Aby to však byla bomba, chce to tu CNG nebo LPG bombu v kufru zkontrolovat. Poradíme, jak na to.

Honda NT1100 neboli cestovní motorka s automatem – to vypadá jako něco vyměklého pro seniory a ženské. Nebude tak bývalému jezdci Moto GP Lukáši Peškovi vadit, že to tam nemůže kopat?

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...