Autosalon 17: Umí herci řídit? Kdo získá titul starší dámy s přelivem?

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 28. dubna ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 1. května v 8.25 na Primě nebo ten samý den ve 23.20 na CNN Prima NEWS.

Čas na práci, čas na zábavu. Během obou z nich nás ale doprovází automobily. Jaký si vybrat a pro jakou příležitost? Se kterým přibližovadlem zažijete více legrace? To vše se dozvíte – v Autosalonu. Tak sledujte! 

Škoda Enyaq iV

Herce Honzu Dolanského znáte mimo jiné z upoutávek na náš pořad. Ty sází vtipně. Ale možná mu dojde humor, až se posadí do Škody Enyaq iV a pojede závod! V soukromí řídí maxi MPV, takže by člověk řekl, že bude jezdit na pohodu. Jenže v nejednom taťkovi rupnou saze, když má uzavřenou trať a povolení jet na doraz!

Modernizované Suzuki Vitara možná zvenku vypadá jako postarší dáma s přelivem a uvnitř se vrátíte tak o deset let zpět. O jízdních schopnostech však není pochyb. Jako jedno z mála malých SUV má totiž pohon 4×4, což taky otestujeme. Přeplňovanou 1,4 si ale užijeme hlavně na okreskách. Takže, Terezo, bacha na papíry!

Motoristé se už dávno nedělí na dva neslučitelné tábory – plechovkáře a motorkáře. Řidiči osobáků si stále častěji pořizují jednostopý stroj. Motorky modelového 2021 jsou totiž bezpečné skoro jak auta a mnohdy nestojí ani 200 tisíc. Ve virtuálním motosalonu se na několik motonovinek podíváme podrobněji.

Než by zarytý benzínomilec vyměnil svou V8 za elektromobil, to by si raději nechal vrtat koleno. Přesto nabídneme několik pádných argumentů jako výkon, prostornost či akustický komfort, proč by to měl minimálně zvážit. A nezůstaneme u klábosení. Nový elektrický Volkswagen ID.4 svěříme do rukou ryzího petrolheada.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Škoda Auto

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...