Autosalon 24: Proč koupit auto skladové, v čem na dovolenou a co čekat od základní verze

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 15. června ve 20.15 na Prima COOLSvět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Běžný uživatel nové auto hýčká. Motoristický novinář se jej ale snaží dostat do úzkých, aby odhalil případné slabiny. Takže občas uletí v terénu nějaký ten plastík nebo dojde k přehřátí pohonu. Uvidíme, co na uzavřené trati vydrží revoluční SUV Subaru Solterra. Navíc půjde o předprodukční verzi!

I běžná vozidla se začínají dostávat mimo možnosti rodinných rozpočtů, protože jen od začátku roku auta zdražila i o 15 %! A hlavně na nové auto si počkáte klidně přes rok. Jezdit MHD ale kvůli tomu nemusíte. Zaměříme se totiž na skladové vozy a jejich chytré financování.

Základní verze u většiny značek znamená očesanou výbavu a dynamiku dobrou tak leda do města. Když se ovšem řekne „základní specifikace Porsche Taycan Sport Turismo“, to je jiná. Stovka za 5 sekund a hodně pohodlí. Najdeme tak na sportovním kombi aspoň nějakou pihu na kráse?

Jste větší rodina, ale nemáte na rozhazování? Proto jsme do rubriky Bazar vybrali dvě MPV, co se dají koupit už od zhruba 200 000 Kč. Ani jedno netrpí na fatální vady a obě pořád vypadají k světu. Bude však lepší volbou Citroen C4 Picasso II, nebo Volkswagen Golf Sportsvan?

Cestovat na dovolenou se dá ve sportovně laděném kombi, spolehlivém MPV z bazaru nebo v nějaké pěkné skladovce. Někdo však raději řídítka než volant. A místo zavazadlového prostoru mu stačí boční kufry. Proto vyzkoušíme taky nové jednostopé Gran Turismo značky Suzuki.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...