Autosalon 25: Katka Neumannová testuje Kia Sportage, autodoplňky s přidanou hodnotou, nehoda není náhoda

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 22. června ve 20.15 na Prima COOLSvět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Kia Sportage

Moderní auta prý už nejsou jako dřív. Nostalgie ale nemá s racionálním uvažováním nic společného. První Kia Sportage z roku 1993 tak určitě nevyvine 265 koní a nemá parkování na dálkové ovládání jako současná generace. Bude se ale tohle ženské auto roku 2022 líbit olympijské vítězce Kateřině Neumannové?  

Věděli jste, že na tažném zařízení se dají uvézt až čtyři jízdní kola? Nebo že autochladnička může kromě chlazení i ohřívat? A že i se střešním nosičem se dá jet hodně svižně? Jedinou podmínkou jsou autodoplňky, které jsou otestované přesně na ten který model. Ty hlavní vyzkoušíme!

Doba, kdy jste si musel auto sami v garáži mazat a být tak trochu automechanik, je naštěstí dávno pryč. Nemusíte rozumět pohonu 4×4 AllGrip Suzuki Vitara, abyste s ním mohli jet středně těžký terén. Přesto si ukážeme, jak s takovým malým crossoverem řešit tzv. krizovky.

Bouračka nebo defekt by v budoucnu neměly být pro řidiče žádný stres. Autoservis se totiž o vše postará – papírováním počínaje a náhradním vozidlem zdarma konče. Novým trendem v oblasti autoslužeb je totiž propojení pojišťoven a autoopraven. Zjistíme, jak to funguje v praxi.

Pravý motoristický adrenalin lze zažít už za nějakých 50 tisíc korun. Takže navléknout motokrosové boty, chrániče ramen, kolen, zad, hrudníku a kvalitní helmu. Pepa Sršeň nás vezme k sobě na zahradu, kde nám dá pořádnou a docela nekompromisní enduro-motoškolu se dvěma stroji značky Kayo. 

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Kia

 

You may also like...