Autosalon 7: Esúvéčkem na hory, elektrifikované Hyundai Santa Fe a komu se hodí Opel Crossland?

Kdo chce u nás vyrazit na hory, má smůlu. Jediná šance je na bobech prubnout červenou sjezdovku, ale to bychom nedoporučovali. Pořad Autosalon proto přispěchá na pomoc. Ukážeme vám hned několik míst, kde je mnohem víc sněhu a víc kilometrů sjezdovek než v celé České republice. Dojedeme tam díky SUV SsangYong Rexton.

SsangYong Rexton

Která elektrická energie je lepší? Ta z jádra, z uhlí, nebo z obnovitelných zdrojů? Diskuzi necháme odborníkům na energetiku. Když už ale budeme mít elektrifikované vozidlo, na jednu větrnou elektrárnu se zajedeme podívat. O kolik víc elektřiny vyrobí než náš Hyundai Santa Fe? A bude to stačit, řekněme, pro jedno sídliště?

Co si mají pořídit mladé rodiny, důchodci nebo lidé s nižšími příjmy? Chce to auto, které je malé-velké, stojí do půl milionu, a přitom je bezpečné a komfortní, aby si s ním troufli jet i méně zdatní řidiči. Jedno takové pro vás máme. Jmenuje se Opel Crossland. Nadělíme mu 1000 testovacích kilometrů. A uvidíme, zda dostane naše doporučení.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 17. února ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 20. února v 9.05 na Primě nebo ten samý den ve 23.20 na CNN Prima NEWS.

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...