Autosalon 3: Elektromobilní kurýři jako výhoda pro města, test škodovek u Malagy

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 18. ledna ve 20.15 na Prima COOL.

Elektromobilita má nesporně jedno plus – pohodovější rána pro obyvatele měst. Existuje totiž velká šance, že rachotící naftové dodávky kurýrních služeb nahradí jejich elektrické alternativy. V případě Fordu E-Transit to navíc nebude díky 270 koním žádná nuda!

Dva mladí moderátoři pořadu Autosalon, uzavřená silnice poblíž španělské Malagy a k tomu nejrychlejší model automobilky Škoda. Bude rychlejší a efektnější Ondra, nebo Martin? Záleží taky na tom, jak moc si Škodu Enyaq RS iV stihnuli před závodem dobít…

Zimní automobilová brigáda se může proměnit v pěkné peklo. Kalamita, zmrzlé auto – stíhat v mrazu všechno dovézt je o zdraví. Třeba ale Volkswagen Tiguan Allspace bude to pravé auto na zásobování horské chaty a na záchranu zbloudilých fanoušků zimních sportů.

Znáte to, dáte inzerát, hned vám volají autobazary, smlouvají, a když přijedete na místo, zkoušejí na vás různé prodejní kličky. Všechny prodejce ojetých vozů však nelze házet do jednoho pytle. Vyzkoušíme proto na vlastní kůži, kolik dostaneme za udržovanou Škodu Octavia.

Jet z Prahy do Brna autem je prý nesmysl. Nehledě na dopravu prostě projedete mnohem víc, než kdybyste jeli vlakem nebo autobusem. A málokterý elektromobil to dá na jeden zátah s rezervou. Nový, dieselový Mercedes GLC ovšem slibuje hodně nízkou spotřebu, tak uvidíme!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Škoda Auto

You may also like...