Autosalon 38 ukáže, co se vejde do kufru Ford Focus Active, test modelu C5 Aircross a skútrškolu

Svět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Snažíme se žít aktivně, po práci vezmeme kolo nebo si zaběháme. A je fajn, že automobilky na to reagují. Například Ford Focus Active je přesně tím kombíkem, se kterým vyrazíte do přírody. Bude mu ale stačit pouze litrový motor? A co velikost kufru? 

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 21. září ve 20.15 na Prima COOL.

 Kdo trpí na záda a v autech se vyzná, doporučí vám Citroën. Jenže Francouzi už nevyrábí svoje typické limuzíny s hydropneumatickým podvozkem. Českou okresku by ovšem mohlo vyžehlit i SUV s tlumiči s hydraulickými dorazy. Zjistíme v redakčním testu modelu C5 Aircross.

Pevné kotníkové boty, rukavice, helma – základní výbavu na motorku dá dohromady každý řidič. Ne každý držitel řidičáku na auto už ale ví, jak se takový větší skútr správně řídí. Ono 140 kilo a maximálka skoro 100 km/h Vespy 125 chce nějaký trénink. Proto si dáme ,,skútrškolu“.

Škoda Octavia RS TDI Combi třetí generace vypadá jako dokonalé auto. Vyšší nájezd na ní není znát. Dobře jede, nic moc si za to nežádá a ani nerezne. Ale žádné vozidlo není bez chyb, což u toho bazarového často platí dvojnásob. Proto ukážeme také typické bolesti žádané rodinné ojetiny.

V dnešní době víc než kdy dřív platí, že kdo chce jezdit rychle, ten si připlatí! A je jedno, zda jeho sporťák jezdí na elektřinu, naftu nebo vysokooktanový benzín. Zdražilo všechno palivo. Ale třeba se i s něčím, co má 600 koní, jako je Audi RS 7 Sportback, dá jezdit s rozumnou spotřebou… 

You may also like...